Ücretsiz Kargo 2 adet (ZK-1) 51/AVR Mikro Sistem Kartı/USB Indir Program/Geliştirme Kurulu/Öğretici 0.42 KG

Stok durumu: Stokta var

Yeni ürün

Sosyal medyada paylaşın


BIZIM yükseltme sürümü 51 tek-çip geliştirme ZK-1 kurulu bir büyük lansman olmuştur, buzzer orijinal artış temelinde! deney sesi için daha fazla olabilir, 2012 Haziran yükseltme, pratiklik kurulu daha vurgu orijinal temelinde, bir artış direksiyon dişli arayüzü, kızılötesi bariyer arayüzü, kablosuz modül arayüzü , zenginleştirilmiş eşleştirme rutinleri (not üzerinden sahibi tarafından her prosedür hata ayıklama) artırmak için robot yönlerini kontrol prosedürleri ve örnekler.
bu ürün yama tasarım kullanır, optimize devrenin çeşitli yerlerinde, yüksek kaliteli alüminyum elektrolitik kapasitörler kullanımı, pahasına kurulu daha istikrarlı çalıştırmak için! WIN7 sürücü mükemmel destek WIN7 sistemi eklendi!
sistem sadece bir USB kablosu, güç kaynağı ve indir prosedürleri tamamlayabilirsiniz, çok uygun! hiçbir özel programcı! satın ev kullanmayı öğrenmek için! notebooklar için çok uygundur, masaüstü kullanımı!
kaynakları Giriş
aşağıdaki aynıdır "
bu sistem kurulu aşağıdaki özelliklere sahiptir:
1, indir: USB indir (STC mikrodenetleyici indirmek olabilir) ve on pin indir modu (AT89S1 indirebilirsiniz, AT89S52 serisi tek-çip).
2, güç kaynağı: USB powered ve harici güç kaynağı (harici güç kaynağı, güç kaynağı gerilimi 5 V olabilir).
lütfen not: güç kaynağı voltajı 5 V olmalıdır!
3,8 Yol LED göstergesi (LED göstergesi önemini bilmek, gerçek proje içinde, bu gösterge ile belirtmek için doğrudan kullanılabilir programın çalışma durumu devreye işlemi kolaylaştırmak için, daha iyi simülatörü The

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Kargo 2 adet (ZK 1) 51/AVR Mikro Sistem Kartı/USB Indir Program/Geliştirme Kurulu/Öğretici 0.42 KG, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo 2 adet (ZK-1) 51/AVR Mikro Sistem Kartı/USB Indir Program/Geliştirme Kurulu/Öğretici 0.42 KG, Çin Entegre Devreler Tedarikçiler

Birim Tipi lot (2 parçalar/lot)
Paket Boyutu 10cm x 9cm x 8cm (3.94in x 3.54in x 3.15in)
Model Numarası Title & photo
besleme Gerilimi Datasheet
Çalışma Sıcaklığı Datasheet
Yayımı Güç Datasheet
durum yeni
is_customized Evet
Marka Adı KAI TUO DA
uygulama Datasheet
tip Module

Bir değerlendirme yazın

Ücretsiz Kargo 2 adet (ZK-1) 51/AVR Mikro Sistem Kartı/USB Indir Program/Geliştirme Kurulu/Öğretici 0.42 KG

Ücretsiz Kargo 2 adet (ZK-1) 51/AVR Mikro Sistem Kartı/USB Indir Program/Geliştirme Kurulu/Öğretici 0.42 KG

Bir değerlendirme yazın

Şunlar da hoşunuza gidebilir